Kealy Medal

YEAR NAME CLUB VOTES
2016 Jack BUCKLEY UNSW/ES 22
2015 Lukas DE VRIES Pennant Hills 21
2014 Will STRATFORD Sydney University 14
Jacob STEK St George 14
2013 Mathew VICIC  Sydney University  23 
2012 Jack MCKINLAY UNSW/ES 20
2011 Dominic KILLWORTH East Coast Eagles 17
2010 Monty KROCHMAL Sydney University 17
2009 Kane MURPHY St Ignatius, Riverview 21
2008 Anthony ROBERTSON North Shore 27
2007 Jack SCULLY St George 29
2006 Brydon COLES North Shore Wildcats 19
2005 Joshua FLANAGAN St Ignatius, Riverview 16
2004 Morgan HUDSON St George 19
2003 Kieran JACK Redbacks 23
2002 Ed CLARKE Sydney Under 16’s 17
2002 Dean CONNORS Pennant Hills 17
2001 James SHORE North Shore 17
2000 Chris BISHOP NCC Hunters 24
1999 Patrick SCHELL NCC Hunters 23
1998 Dave WESCON East Sydney 18
1998 Steve JACKSON Baulkham Hills 18
1997 Simon COLLINS Pennant Hills 20
1996 Matthew BURTON Baulkham Hills 20
1995 Grant BRODERICK Pennant Hills 21
1994 Jason BENSON North Shore 13
1993 Ben CARLYON North Shore 14
1993 Radlee MOLLER Campbelltown 14
1993 David STEWART St George 14
1992 Patrick MATTHEWS Pennant Hills 14
1991 Peter THIRIS St George 16
1990 Salum KASSEM Holroyd-Parramatta 23
1989 David COSTIGAN St George 16
1988 Stewart WILLIAMS Pennant Hills 24
1987 Damian MOLONEY Pennant Hills 0
1986 Luke SULLIVAN North Shore 18
1985 Dirk ROZARIO Western Suburbs 19
1984 Warren POLLEY Western Suburbs 20
1983 Michael UNDERWOOD Campbelltown 17
1982 Damian BRAY   } North Shore 16
1982 Matthew ANSELL} St George 16
1982 Tony CAMILLERI East Sydney 16
1981 Greg LENNOX Liverpool 28
1980 Brendan HELLARD Pennant Hills 16
1979 Mark BROWN St George 20
1978 Phil WEBSTER North Shore 25
1977 Danny HAYES Western Suburbs 22
1976 Ron WADDELL Southern Districts 20
1975 David FLETCHER St George 21
1974 Brian FITZGERALD North Shore 21
1973 David McVEY St George 19
1972 Graham McKENZIE St George 24
1971 Bobby PINE w.o.c HMAS Nirimba 25
1971 Ken WARD Balmain 25
1970 Terry TIMEAPUTA woc St George 23
1970 Ken WARD Balmain 23
1969 Jeff SMITH w.o.c. Western Suburbs 14
1969 Jeff ASHELFORD North Shore 14
1968 Laurie MONAGHAN St George 12
1968 Steve DUMBRILL Western Suburbs 12
1967 Neil SPILSTEAD 1st Newtown 3
1966 Kevin SMITH Western Suburbs 24
1965 Gary SAUDNERS Sydney Naval 18
1964 Terry NESTOR Western Suburbs 0
1963 J. MORRIS HMAS Nirimba 0
1962 John PRESTON St George 0
1961 Danny MILLS Bankstown 14
1960 Anthony BARTLETT Sydney Naval 13
1959 Dennis CONLON Western Suburbs 12
1958 Fred CAHILL North Shore 0
1957 Ronny WILLIS w.o.c. South Sydney 16
1957 Bob MAY Western Suburbs 16